Svíčky a čakry

Kořenová čakra

270 

Svíčka kořenová čakra posiluje a lečí dolní polovinu těla. Podporuje celkové zdraví a fyzické potřeby člověka. Čakra je energetické místo na těle, které má vliv na naše tělo, mysl a duši.

Svíčky a čakry

Korunní čakra

270 

Svíčka korunní čakra posiluje a léčí auru člověka, která tvoří naše nejvyšší já a harmonizuje naše tělo i duši. Čakra je energetické místo na těle, které má vliv na naše tělo, mysl a duši.

Svíčky a čakry

Krční čakra

270 

Svíčka krční čakra posiluje a léčí oblast krku, pomáhá zlepšovat komunikaci a sebevyjádření osobnosti. Čakra je energetické místo na těle, které má vliv na naše tělo, mysl a duši.

Svíčky a čakry

Sakrální čakra

270 

Svíčka sakrální čakra posiluje a léčí oblast pohlavních orgánů, aktivuje lidskou kreativitu a sexualitu. Čakra je energetické místo na těle, které má vliv na naše tělo, mysl a duši.

Svíčky a čakry

Solax Plexus čakra

270 

Svíčka solární čakra (solar plexus) posiluje a léčí břišní oblast těla, dodává sebevědomí a zvyšuje sebelásku. Čakra je energetické místo na těle, které má vliv na naše tělo, mysl a duši.  

Svíčky a čakry

Srdeční čakra

270 

Svíčka srdeční čakra posiluje a léčí oblast srdce, probouzí city a emoce, čímž posiluje lásku a lidské vztahy. Čakra je energetické místo na těle, které má vliv na naše tělo, mysl a duši.

Svíčky a čakry

Třetí oko čakra

270 

Svíčka čakra třetí oko posiluje a léčí oblast čela, přináší vhled do podvědomí a vnáší moudrost do života. Čakra je energetické místo na těle, které má vliv na naše tělo, mysl a duši.